Porada namingowa

porada namingowa on-line, Konrad Gurdak, agencja namingowa Syllabuzz.pl

Wyobraź sobie, że w kwestii stworzenia nazwy nie musisz zatrudniać agencji namingowej, namingowca, copywritera, kreatywnego, osoby, która wykona za Ciebie zadanie stworzenia nazwy.
Zdziwiony/zdziwiona, że zniechęcam zamiast zachęcać do „pozbycia” się problemu i zlecenia namingu komuś z zewnątrz?
Wiele, wiele, wiele razy trafiałem na sytuacje, w których ta docelowa nazwa była na końcu języka, spisana we własnych notatkach, siedząca w głowie przedsiębiorcy zakładającego nowy biznes. „Widziałem” to w trakcie wspólnie realizowanego zlecenia na nową nazwę. I dopiero wtedy okazywało się, że ten pomysł czekał tylko na odkrycie go.
Czy był sens powierzenia namingu komuś obcemu? Minimum kilkanaście dni „straty” czekania na kreację i weryfikację pomysłów nazewniczych. Upływający czas poświęcony na finalną decyzję – na wybór nazwy i oswojenie się z nowym pomysłem. No i dodatkowe „koszty” z tym związane, rzecz jasna.


>>> O kosztach namingu piszę w tym artykule: Ile kosztuje nazwa?  [link >>>]

Porada namingowa ratunkiem…

W branży konsultingowej istnieje pojęcie porady on-line, zdalnej konsultacji, doradztwa, weryfikacji pomysłu.
Więc czemu by nie usankcjonować usługi jaką jest porada namingowa? Spotkanie on-line pod postacią konsultacji, oceny dotychczasowych pomysłów, wspólnej sesji kreatywnej.
Taka forma współpracy działa w realu i ma się świetnie. Odpowiada potrzebom z namingiem związanych, czyli na przykład:


>>> Pełny opis jak funkcjonuje konsultacja namingowa jest tutaj >>>

Idę dalej


Jak działa porada namingowa?

Nieraz pojawiają się pytania odnośnie pogodzenia strategii marki (konceptu marki) z namingiem.
Zdarza się chęć zapytania kreatywnej osoby o jakieś wskazówki, nowe inspiracje, ciekawe tropy w tworzeniu nowych pomysłów namingowych. Trochę się wstydzą. Trochę nie wiedzą jak o taką przysługę „poprosić”.
Śmiało więc do przodu.

Wykorzystaj zatem możliwości namingowej porady. To (mniej więcej) godzinne spotkanie. Porada, ocena, kreacja, weryfikacja (określ cel…) przeprowadzona merytorycznie, na poważnie, na luzie (…i formę spotkania).

Szczegóły tej usługi poznasz na stronie Namingowa konsultacja [link >>>]

 

Nie znam Cię. Jak mam Ci zaufać?

Rozumiem Twoje obawy. Zatem, poznaj mnie lepiej. Przeczytaj, posłuchaj, obejrzyj – czyli zobacz mnie w akcji:

Podcast Złapani w sieć „Jak stworzyć nazwę, która zarabia?” [link >>>] podcast Złapani w sieś, Konrad Gurdak, Syllabuzz.pl
Podcast Aneta Duk Komunikacja wizualna „Profesjonalna nazwa firmy lub marki” [link >>>] Aneta Duk i Konrad Gurdak, Nazwa marki
Live FB / Magda i Wojtek – robieto.pl „Naming, czyli o nazywaniu firm, marek i pomysłów” [link >>>] Live FB / Magda i Wojtek – robieto.pl „Naming, czyli o nazywaniu firm, marek i pomysłów”
Live FB / BrandPixel “Kozacka nazwa firmy” [link >>>] Live FB / BrandPixel “Kozacka nazwa firmy”
Podcast Marketing Ludzkim Głosem „Naming – czyli jak podejść do wymyślania nazw firm, marek i produktów?” [link >>>] Podcast Marketing Ludzkim Głosem „Naming – czyli jak podejść do wymyślania nazw firm, marek i produktów?”
Podcast Wszystko Co Nas Kręci „Jak stworzyć (dobrą) nazwę w 60 minut?” [link >>>] Jak stworzyć nazwę w godzinę, Konrad Gurdak w podcaście Wszystko co nas kręci.

 

Kto więc gotowy jest do poznania szczerej oceny własnego namingowego pomysłu?
Zapraszam do tej formy współpracy.

Idę dalej

Dodaj swój kozacki komentarz:

Kategorie

Tagi

%d bloggers like this: